Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Witamy w firmie Pezal

Firma Pezal jest firmą rodzinną, działającą w ramach spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Siedziba główna spółki znajduje się w Gdańsku. Przez zorganizowaną sieć swoich przedstawicieli firma obsługuje klientów z całej Polski oraz partnerów zagranicznych. Działamy w dwóch podstawowych działach branżowych:
Branża Handlowa - Import, export, sprzedaż hurtowa dla branż energetycznej, budowlanej, logistycznej
i magazynowej, motoryzacyjnej, morskie

1. Import, dystrybucja i współprodukcja urządzeń opartych głównie na pracy silników spalinowych oraz elektrycznych – agregatów prądotwórczych, motopomp, zagęszczarek i innych.
2. Części zamienne i specjalistyczne urządzenia diagnostyczne dla serwisów DIESLA naprawiających aparaturę wtryskową.
3. Import i dystrybucja skuterów oraz quadów.
4. Import i dystrybucja silników zaburtowych, pontonów i łodzi.


Branża Usługowa

1. Autoryzowany Serwis (ASO) - Diesel Centrum Bosch, Delphi, Denso, Stanadyne, VDO Siemens, Sachs, Motorpal, Wuzetem.
2. Usługi serwisowe w zakresie usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych sprzedawanych urządzeń.


Krótka Historia Firmy 

Rok 1982 to pierwsze kroki rynkowe zakładu – zaskakująco – nie do końca dotyczyły dzisiejszych branż. Uwarunkowania polityczne i otwierające się perspektywy działania prywatnych firm oraz okoliczności w jakich w latach osiemdziesiątych Piotr Zaleski odnalazł pole do prowadzenia własnej działalności sprawiły, że przez pierwsze lata główna działalność opierała się na produkcji kapsli do butelek. Dzięki potrzebie rynku, ciężkiej pracy, uporowi, otwartości w działaniu, a przede wszystkim wsparciu rodziny – wierząc, że nie ma rzeczy niemożliwych – małymi kroczkami prezes Piotr Zaleski budował przedsiębiorstwo. Z pasji powstał dział motoryzacji i dział handlowy najpierw oparty na ofercie silników spalinowych, dalej poszerzony o urządzenia na ich bazie. Dziś Pezal, wzmocniony działaniem następnego pokolenia, sukcesywnie rozwija się dbając o rozwój i atrakcyjność oferowanych produktów i usług.


Cele i zadania

Firma Pezal nadal będzie poszerzała swoją ofertę, udoskonalała dział rozwoju, wprowadzała na rynek innowacyjne rozwiązania, szkoliła przedstawicieli i pracowników, gwarantując swoim klientom najwyższy poziom usług przy bardzo konkurencyjnych cenach.Dokumenty firmowe
Zaświadczenie o niezaleganiu w podatkach
Zaświadczenie VAT
Zaświadczenie o niezaleganiu w opłacaniu składek
Zaświadczenie o niekaralności


Podziękowanie

„Powstaliśmy prawie 30 lat temu. Na okoliczność tego pięknego jubileuszu dziękuję wszystkim, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami przez lata ze mną współpracowali na sukces w PEZALU. Dziękuję mojej rodzinie i załodze. Przez te lata, odnosimy sukcesy dzięki pracującym z nami ludziom”.

Piotr Zaleski.

 


PEZAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  realizuje projekt w ramach działania 3.4 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, 2014-2020,

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Tytuł projektu: ,,Dotacja na kapitał obrotowy dla PEZAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ”

 

 

Cel projektu: Głównym celem realizowanego projektu jest wsparcie Firmy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcie bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły w Firmie na skutek epidemii COVID-19.

Firma oczekuje, iż w wyniku realizacji projektu zaspokoi swoje pilne, bieżące potrzeby oraz utrzyma płynność finansową.

 

Okres realizacji projektu: 01.07.2020 – 30.09.2020

 

Wartość projektu:  37 488,00 zł

Wkład Funduszy Europejskich:  37 488,00 zł

Projekty UE
Pezal Moto Line - wyprzeda